♥ Jsem taková jaká jsem a nehodlám se měnit ♥

BLOG O MÓDĚ ►www.fashion-for-me.blog.cz

Únor 2011

Bruslé :) :D

27. února 2011 v 20:13 KOŠ :D
Dneska už o půl 10 za mnou do pokoje vlezl taťka že mám vztávat tak jsem vztala, ale až kolem 10 :D :D Pak mně chtěl vytáhnou někam na výlet ale já mněla takovou náladu ležet celý den v posteli :) Ale nakonec jsem šla jezdit tak na půl hoďky na brusle před barák :) Pak jeme poobědvali , já si uvařila kafíčko a potom už jenom lenošila :) Tak to je asi všecko ale už musím jít , běží mi TV :D :D Tak ahojky :)
Denča ♥

Play- Us against the world

26. února 2011 v 18:58
Tady máte další videjko .. Mně se ta písnička dost líbí i přesto že je stará :) Co myslíte ?

I l♥ve weekend :)

26. února 2011 v 16:44 KOŠ :D
Dneska jsem si moc nepospala :p Vztávala jsem kolem 8 !! A jelikož jsem celý den sama doma tak jsem si šla zapnout TV :) Pak jsem šla na noťas :) Na noťasu jsem si volala s Verčou na skype a hrály jsme přitom Dobyvatele :D Pak jsem si šla ohřát obídek :) Pak jsem si přes PC pustila na TV Dokonalý svět !! Teď se dívam asi už na 3 díl :) ♥ Mezitím jsem udělal pořádek :) Jak to tak vidím tak zbytek dne budu dělat to samé :) Pokud se neslituje nějaka kámoška a nepříjde ke mně :D Což se asi nestane :p ♥

Tak ahojky
Denča ♥

Konečně 100 :) Děkuji :)

25. února 2011 v 21:52 KOŠ :D
JOOOOO 100 Návštěv za týden :D :D No já z toho radost mám :D :)


Xindl X & Olga Lounová - láska v housce :)

25. února 2011 v 17:57 Videa ♥
Sice starší ale moje docela oblíená písnička :)

Učitel křupl židli :D

25. února 2011 v 17:16 KOŠ :D
Dneska jsem mněla mít 5 hodin ale mněla jsem jenom 4 :) Němina odpadla :) Takže první hodina matika - přišel tam učitel navalil nám příklady a pak pod ním za trest křupla židle :D :D Potom děják :p Nuda !! 3 hodinu příraz :) To jsme s Deňulíí a s Michalem hráli celou hodinu milionáře na mojem mobilu :D A nakonec výtvarka :) Ta byla vph :) Pak na oběd !! Po obědě s Kamčou k Verči dodělat ten referát !! :D Tam jsme si taky užily srandy !!Pak mně Verčina mamka odvezla domů a doma na PC :) No nic jdu koumat jak tu dám jedno video :) Tak hezký pátek :)
Ahoj Denča :)

Obeď na půl :)

24. února 2011 v 15:51 KOŠ :D
Dneska 8 hoodin , ale dalo se to přežít :) První hodina matika - supl :) Druhá hodina čejina , to jsme psali písemku !! Třetí hodina mněla být fyzika ale mněli jsme O5 čejinu - supl :D Potom Ajina :) Ta byla vpoho :) Hudebka to jsme s Deňulíí kecaly :) Potom občanka to jsme si napsali test a pak jsme se dívali na video :p Pak na Oběd !! Oběd jsem něla hnusný tak jsme si dala s Deňulíí napůl ten její !! A nakonec 2 hodiny tělák :) První jsme se rozcvičili a pak jsme hráli vybišu :) bylo to super ale jak jsem chytla balon tak mne narazil do palce tae mám naražený palec na levé ruce :D :D No nic už jdu :)
PS. Nové videjko :)
Denča :)

Proč tu školu rovnou nezavřou :D

23. února 2011 v 15:38 KOŠ :D
Dneska jsme mněli mít 6 hodina ale němčináři mněli jenom 5 , protože nám to odpadlo :)) Takže dneska jenom 5hodin a s toho 3 suplované :) Takže první hodina zemák - supl :) Celou hodinu jsme kecaly s Deňulíí :D Potom ajina to jsme psali ze slovíček :) 3hodina matika :) Zase jsme kecaly s Deňulíí a s klukama :) Předposlední hodina příraz !! Tak to jsme si přečetli cosik o ptácích pak jsme si nějákeho namalovali do sešitu a konec hodiny :D A nakonec čejak máme napsat dopis :D :D Pak na oběd a k babičce :) Potom mně mamka odvezla domů a jela pro bráchu a taťku :) Tak teď sama doma a jdu asi na Dobyvatele :D Kdyby se něco zajímaveho stalo tak večer napíšu :)
Denča :)

Hamburger :) ♥

22. února 2011 v 19:32 KOŠ :D
Sice už dneska po 2 co jsem dělala ale to newa :D Hej na večeři jsme si udělali hamburger :) Mňam !! A teď jsem doskládala věšák na ručníky :D :D A teď se jdu asi dívat na TV !!! :D :D

Ahoj zítra :*
Denča :)