♥ Jsem taková jaká jsem a nehodlám se měnit ♥

BLOG O MÓDĚ ►www.fashion-for-me.blog.cz

Leden 2011

Holčičí den !!

31. ledna 2011 v 18:05 KOŠ :D
Dneska ve škole sranda , hlavně o přestávkách jak jsme natáčely videa :D :)  Na vízo mám jen 4 dvojky :)) Po škole do Alberta nakoupit sýrový popcorn a kofolu a honem k Deňulíí :)) U Deňulíí jsme udělaly popcorn , sice se nám docela spálil ale jíst se ještě trochu dal !! Potom jsme si pustili filmík - Sex ve městě :) Dost dobrý film :)) Potom se nachystat a Deňulíí do volejbalu a ja s mamkou domů :)) Za sousedama a pak na PC :)) Teď se asi půjdu učit na zítřek tak ahoj :))

Denča

BOBOVAT :D

30. ledna 2011 v 17:44
Ráno jsem vstala a šla jsem se čučet na TV !! Potom za sousedama !!! ¨Za chvilku O5 domů :)Kolem poledne se naši vydali na ycházku a bratr na fotbaltakže sama doma :) Potom jsem sešla s bratránem a kámoškama bobovat :)) SRANDA :D Potom domů na noťas _ FB , BLOG :D Za chvilku povalim k TV- Kronika rodu Spiderwicků  :) dobtý film :))Potom asi napsat úkoly a d vany :) Večer Pravá blondýnka 2 a pak spát :))

PS : napište prosím do komentů co mám dát na blog :)) Díky

PAC A PUSU :)

OSLAVA !

29. ledna 2011 v 19:37
Dneska už od rána přípravy na bráchovu oslavu - dodělávat oběd udělat mini pizzi a uklidit :) Ve 12 hodin přišly babičky a děda na oběd po obedě nachystat obložené talíře :) Potom přišel strýc , teta a 2 bratranci:)  Potom jsme si dali  kafe a dort :p Mňam !! Potom ještě přišli sousedi :p Potom to postupně odcházelo - bratránci , strýc,teta - sousedi - baička -bratr :D :) Teď na PC a pak na TV a spinkat :))

TAK AHOJ !! DENČA !!

Dneska wph !!

28. ledna 2011 v 17:55 KOŠ :D
Dneska ve škole celkem ušlo :p Matika vph :D Potom děják .....sice měl blbé kecy ale tož co už (Tož chlapi ) :D :D příraz :) celý cely jsme ho s Deňulíí pročetly :) Potom VV ušla :) A nakonnec němina O5 supl :) Ale byla sranda vyráběli jsme si pexeso :D Potom na oběd a k babičce :) Od babičky domů na PC a pak za sousedama .....V 8hod. se asi podívám na SHREKA 3 , pak asi půjdu číst a spát pač zítra slavíme bráchovu 18 :D Takže valím !!

Pac a pusu ♥

Dneska hrůza :(

27. ledna 2011 v 18:29 KOŠ :D
Ve škole horor !!! V matice sice vpohodě ,O5 1 ale jinak nuda .....V čejině nuda :p Fyzika sice 1 ale zase cela hodina nic moc !! :( Ajina zase nečekaně 1 ale byly jsme spojeni s druhou pulkou naší třídy takže ájina Nic moc :p Hudebka :/ tam jsem myslela že usnu a VKO to samé .......Potom na oběd a do TV!Hdinu a půl jsme musely posilovat a potom jenom jedna hra - vybiša :) Potom si zajít k učitelovi pro peníze z lyžáku a honem s printy na autobus :D Stihla jsem ho :) V autobuse jsem si ale všimla že jsem asi ztratila náušnici , kterou jsem dostala od mojí BF na nározk :/ :((
Jak jsem došla domů tak jsem dočetla knížku :) Povečeřet a na PC !! Teď se jdu juknout na Deňuliin blogís a pak udělat ještě něco do školy !!!

Tak pápík Denča :)

Nic moc !!

26. ledna 2011 v 18:55 KOŠ :D
Dneska ve škole totální nuda ........už aji ten přiraz kde hráváme piškvorky tak byl nudný :/ No ale přežit se to dalo :p Po škole směr mamka ►práce :) Tam pro nás přijel taťka , jeli jsme do města něco koupit a konečně domůů :)) Doma jsem popapala , udělala jsem si další náramek početla jsem si knížku a pak na chvilku za sousedama :) od sousedu domů nachvilku na TV a potom PC ► FB, Blog a udělat něco do školy :p A za chvilku do vany :))

Ahoj Denča ♥

Zábava s kámoškou !!

25. ledna 2011 v 19:44 You and your BF :)
Už jste s kámoškou splnili celý program co jste mněli v plánu  ???? Tak mám pár návrhu co můžete ještě udělat !! :)

1. Vytáhněte malovátka ,gumičky, žehličku na vlasy a zahrajte si na modní salon !! Učasat a namalovat se třeba jako na karneval , na rande nebo jen tak do školy ?? určitě se u toho pobavíte :)

2. Namalovat, zapnout foťáček a blik cvak a pár super fotek je na světě , udělějte si třeba vlástní modu a nafoťte Jarní kolekci :) Třeba se chytne a bude ve vašem oblečení chodit celý svět :) 

3. Máte super historky co jste spolu zažily a pár společných foteček ?? Jestli jo je to super , můžete si udělat svůj časopis nebo vlastní knížku s vašima historkama a dalšima různýma věcma :))

4. Máte na něco chuť ? Co takhle udělat si vlastní koktejl ??  Hoď do mixéru  pár jahůdek , banány , jablka jestli máš odvahu zkus aji čokoládu :D , rozmiksuj a uvidíš jestli budeš pracovat v baru :))

5. A kdyby byla vážně nuda tak můžete třeba zajít do kina , do čajovny nebo do cukrárny , třeba potkáte pěkné kluky !


TAK PŘEJI PĚKNOU ZÁBAVU S KÁMOŠKOU :)

Super den !!

25. ledna 2011 v 19:05 KOŠ :D
Dneska byl naprosto úžasný den :) Ve škole sice nuda ,ale potom na oběd a domluvit se s Deňulíí co podniknem :-* :) Nakonec to zkončilo tak že jsme jely ke mně domů :) Doma na PC jenom rychle juknout na FB , Blog a dobyvatele :) Potom jsme se dívaly na kousky filmu REBELOVÉ :) A potom za sousedama ♥ Od sousedů  domů a Malování !!! Deňulíí vypadala líp předtím než jsem ji začala malovat takže sranda :D Po mém malování vypadala jako zombie !! :D Potom Deňulíí malovala mně a to tak špatně nedopadlo :) Potom přišli sousedi za náma,  takže zase s něma :) Potom odrovodit kousek Deňulíí než  si pro ní segra přijede !! Potom Domů a Hurá na PC !! Byl to prostě super den :-* ♥

Denča ♥